1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Ústav patologie 1.LF UK a VFN
mbart 28.06.2018

Nabídka extrakurikulárních aktivit na Ústavu patologie v letním semestru 2017/2018

Aktivity probíhající v letním semestru 2017/2018 jsou v tuto chvíli ukončené, ve stejné podobě (s novou nabídkou interaktivních seminářů) budou upět probíhat v akademickém roce 2018/2019. Více informací bude uvedeno zde na začátku zimního semestru.

Všem zúčastněným v minulém semestru děkujeme a doufáme, že pro ně byla proběhlá setkání přínosná a že proběhla k vzájemné spokojenosti.


Studenti s hlubším zájmem o obor patologie mají nově v letním semestru možnost zúčastnit se řady nabízených aktivit a exkurzí, které budou probíhat v níže uveřejněných termínech. Kromě těchto aktivit je možné i zapojení studentů do probíhajících výzkumných projektů, to je však kapacitně omezené. Záleží vždy na konkrétní situaci a individuální domluvě - v případě zájmu prosím kontaktujte MUDr. M. Bártů.

Seznam nabízených aktivit je k dispozici zde, všechny potřebné informace jsou uvedeny v popisu jednotlivých aktivit. Všechny aktivity jsou k dispozici studentům 3.-6. ročníků, kteří se přihlásí v uvdených termínech na dané e-mailové adresy. 

Je naší nadějí, že studenti, kteří v patologii našli zalíbení využijí tuto možnost získání zkušeností nad rámec běžné výuky. Zájemcům o kteroukoliv z aktivit se rádi pokusíme přiblížit práci a možnosti moderního patologa. 


počet zobrazení: 599 poslední aktualizace: mbart, 28.06.2018
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.