helenaskalova1 17.05.2017

Textové části přednášek speciální patologie

Vzhledem k tomu, že přednášející zpravidla své přednášky každoročně aktualizují, po příslušné přednášce bude aktualizována také zde dostupná prezentace. Zpřístupnění prezentace na stránkách Ústavu je dobrovolné, proto je možné, že zde nenaleznete všechny. V případě, že budete považovat některou z chybějících prezentací za zásadní pro Vaše studium, apelujte na přednášejícího, jistě bude Vaším zájmem potěšen a zvýšíte tak pravděpodobnost, že svou prezentaci k publikaci poskytne.

Orofaciální patologie

Patologie GIT I

Patologie GIT II

Nádory ledvin

Patologie děložního čípku a hrdla

Patologie děložního těla

Patologie ovárií

Patologie prsu

Patologie těhotenství a novorozence

Patologie CNS I

Patologie CNS II

Patologie CNS III

Patologie hypofýzy

Patologie štítné žlázy

Patologie nadledvin a Langerhansových ostrůvků

Přednášky a semináře doc. MUDr. Evy Honsové najdete na stránkách IKEM

počet zobrazení: 13119 poslední aktualizace: jdusk, 17.05.2017
Hodnocení: (hodnotili 3 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.