mbart 28.09.2021

Absence na praktických cvičeních z patologie

Vážení kolegové,

dle standartních pravidel máte povolené 3 omluvené absence za semestr - toto se vztahuje i na případy, kdy se na výuku nemůžete dostavit z důvodu COVID-karantény, problémů s cestováním na místo výuky z jiné země (pro zahraniční studenty), či jiného důvodu souvisejícího s pandemií. Vzhledem k současné epidemiologické situaci předpokládáme, že tyto případy budou sporadické. Pokud by tomu tak nebylo, budeme jednou týdně vypisovat společná náhradní praktika distanční formou.Náhrada s jiným kruhem je možná po dohodě s daným vyučujícím.

Absence se omlouvají vašim kruhovým vyučujícím a obecně platí, že veškerou problematiku související s vaší docházkou s vámi bude vždy řešit váš kruhový vyučující.

počet zobrazení: 578 autor: mbart, poslední aktualizace: mbart, 28.09.2021