jdusk 27.09.2023

Aktualizované podmínky pro získání zápočtu v ZS 23/24

Zápočet bude udělen studentům na základě splnění následujících podmínek:

1. Každý student musí během semestru absolvovat všechny testy z Obecné patologie na portálu Moodle. Více informací o těchto testech je k dispozici zde. Podmínkou k udělení zápočtu je úspěšné absolvování testu (bodová hranice je v systému nastavena automaticky). Splnění jednotlivých testů není nijak omezeno časovým limitem. Studenti mohou testy absolvovat v libovolném pořadí a v libovolném časovém rozmezí, všechny ale musí mít splněné do konce zimního semestru.

2. Splnění požadované prezence – Účast na praktické výuce je povinná. Studentům jsou obecně povoleny 3 omluvené absence za semestr. Týká se mikroskopických praktik i seminářů.

počet zobrazení: 1620 autor: mbart, poslední aktualizace: jdusk, 27.09.2023
Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.