mbart 16.03.2021

Testy pro samostudium na platformě Moodle - Speciální patologie

6681Vážení kolegové,

otevřeli jsme pro Vás kurz Patologie 2 na Moodle 1 UK, kde máte k dispozici 13 testů pokrývajících všechna témata orgánové patologie.

Kurz by měl sloužit jako pomocné vodítko a kontrolu pro samostudium, skladba otázek a odpovědí cílí zejména na základní znalosti a souvislosti, které se u zkoušky nezřídka jeví jako problematické. Splnění kurzu je jednou z podmínek zápočtu pro předmět Patologie 2 a pro jeho splnění je nutné úspěšně projít všemi 13 testy, tzn. v každém testu dosáhnout alespoň minimálního počtu správných odpovědí. Všechny testy je možné neomezeně opakovat, ať už v případě neúspěchu nebo pro zopakování před zkouškou. Kurz není časově omezený.

Testy jsou dostupné na tomto ODKAZU, nebo na Moodle 1 UK přes Vyhledávání kurzů - 1. LF, Ústav patologie - kurz Patologie 2 - Zápis sebe sama do kurzu.

Přístup k testům je založený na vašich přístupových údajích do SIS/CAS systému, k otevření testů je nutné heslo: glomerulus.

počet zobrazení: 605 autor: mbart, poslední aktualizace: mbart, 16.03.2021