mbart 16.03.2021

Testy pro samostudium na platformě Moodle - Obecná patologie

6691 Vážení kolegové,

V kurzu Patologie 1 na Moodle 1 UK je k dispozici 9 testů pokrývajících témata obecné patologie. Testy by měly sloužit jako pomocné vodítko a kontrola pro samostudium. Skladba otázek a odpovědí cílí jak na základní znalosti, které se u zkoušky nezřídka jeví jako problematické, tak na základní souvislosti s orgánovou patologií a klinikou, které přesahují rámec obecné patologie a poskytují určitý náhled na použití obecných znalostí v praxi. Splnění kurzu je jednou z podmínek zápočtu pro předmět Patologie 1 a pro jeho splnění je nutné úspěšně projít všemi 9 testy, tzn. v každém testu dosáhnout alespoň minimálního počtu správných odpovědí. Všechny testy je možné neomezeně opakovat, ať už v případě neúspěchu nebo pro zopakování před zkouškou. Kurz není časově omezený.

Testy jsou dostupné na tomto ODKAZU, nebo na Moodle 1 UK přes Vyhledávání kurzů - 1. LF, Ústav patologie, kurz Patologie 1 - Zápis sebe sama do kurzu.

Přístup k testům je založený na vašich přístupových údajích do SIS/CAS systému, k otevření testů je nutné heslo: glomerulus.

počet zobrazení: 665 autor: mbart, poslední aktualizace: mbart, 16.03.2021