jdusk 03.10.2019

PDF verze přednášek obecné a speciální patologie

Zpřístupnění prezentací na stránkách Ústavu patologie jsme po několika letech ukončili z důvodu opakovaně zjištěného plagiátorství.

Přednášky jsou přesunuty na SIS, kde je naleznete po přihlášení u  příslušného předmětu. Po zadání katedry Patologie se zobrazí seznam předmětů. Tamtéž naleznete literaturu doporučenou ke studiu.

Vzhledem k tomu, že přednášející zpravidla své přednášky každoročně aktualizují, po příslušné přednášce bude aktualizována také  dostupná prezentace.

Zveřejnění pdf verzí přednášek jednotlivými přednášejícími je DOBROVOLNÉ.

Pokud Vás zaujala a nenacházíte ji, zkuste autora požádat - zájem ho jistě potěší.

počet zobrazení: 24939 poslední aktualizace: jdusk, 03.10.2019
Hodnocení: (hodnotilo 10 uživatelů) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.